widok na sektor gości Arki Gdynia
Stadiony kraj

Gdańsk & Gdynia Stadiums

Przeczytasz w 1 min

Poniżej mały mix zdjęć z wycieczki po stadionach w Gdańsku i Gdyni. Poprzednio przedstawiliśmy relację z ENERGA STADIONU a teraz kilka informacji i fotek ze stadionu miejskiego w Gdyni.

Stadion ten należy do Gdyńskiego Centrum Sportu. Mieści ponad 15 tys widzów, spełnia kryteria UEFA ***, posiada podgrzewaną oraz nawadnianą murawę o wymiarach 105 m x 68 m, sztuczne naświetlenie, pomieszczenia sanitarne, administracyjne i gastronomiczne.

Stadion można zwiedzać nieodpłatnie codziennie w godzinach od 8.00 do 15.00, w przypadku grup zorganizowanych należy umówić się na oprowadzanie.

Trasa, którą przebywa się podczas zwiedzania rozpoczyna się w recepcji VIP Stadionu Piłkarskiego. Z tego miejsca zwiedzający udają się do sali konferencyjnej a następnie przez korytarz, na którego ścianach widnieją wyjątkowe fotografie, pokazujące kolejne etapy budowy stadionu. Następnym punktem zwiedzania są szatnie piłkarzy gości. Po oprowadzeniu wizytatorów po pomieszczeniach trasa wiedzie na trybunę VIP, z której doskonale widać uroki stadionu z punktu widzenia kibica.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content