cennik biletów na mistrzostwa świata 2019
Stadiony świata

FIFA U-20 World Cup – bilety

Przeczytasz w 1 min

Na równo 100 dni przed młodzieżowymi mistrzostwami świata do lat 20 FIFA ogłosiła ceny biletów na wszystkie fazy turnieju.

Trzeba przyznać, że jak na oficjalne turnieje organizowane przez FIFA to ceny są bardzo przystępne. Najtańsze bilety na mecz fazy grupowej to 10 zł natomiast najdroższe wejściówki na finał to raptem… 40zł! Bilety będą dostępne od 26 lutego w dwóch kategoriach. Jedyna oficjalna platforma do zakupu wejściówek będzie dostępna pod tym adresem:FIFA.com/tickets/U20WC.
tabela cen biletów.

Ciekawostką jest dystrybucja biletów udostępniona przez jednego ze sponsorów turnieju. Posiadacze kart Visa będą mieli wyłączną możliwość nabycia biletów w przedsprzedaży, która potrwa od 26 lutego, od godziny 12:00, do 5 marca, do godziny 12:00.

Następnie fani mogą aplikować o bilety na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”, począwszy od 7 marca, od 12:00, aż do meczu finałowego, 15 czerwca. VISA, oficjalny partner FIFA w zakresie płatności, jest zalecaną formą zapłaty za bilety na imprezy FIFA.

Kibice będą mogli „wydrukować w domu” wejściówki, co oznacza, że każdy kto nabędzie bilety na wyżej wymienionej platformie dostanie je w formie elektronicznej, co umożliwi ich wydrukowanie w formacie A4.
Przypomnijmy, arenami tegorocznego turnieju będą: Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdynia, Łódź, Lublin i Tychy.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content