wyróżnienie dla stadionu Legii Warszawa
Stadiony kraj

Stadion Legii Warszawa wyróżniony przez Tripadvisor!

Przeczytasz w 1 min

Stadion Legii Warszawa otrzymał certyfikat jakości Tripadvisor 2019.przyznawany jest na podstawie jakości, aktualności i liczby recenzji przesłanych na największym turystycznym portalu świata w ostatnich 12 miesiącach.

Laureatami certyfikatu jakości są obiekty turystyczne z całego świata, które zdobywały najbardziej pochlebne recenzje na stronie TripAdvisor i stale świadczą usługi na najwyższym poziomie. Aby zakwalifikować się do przyznania certyfikatu, firmy muszą uzyskać i utrzymać wynik w ogólnym rankingu na poziomie co najmniej czterech z pięciu gwiazdek, wymaganą minimalną liczbę recenzji, a także znajdować się na stronie przez co najmniej rok.

Tripadvisor to największa na świecie strona internetowa prezentująca miliony recenzji i opinii dotyczące hoteli, atrakcji turystycznych i restauracji.
„Stadion Legii Warszawa jest jedną z głównych atrakcji turystycznych w stolicy. W sezonie 2018/19 odwiedzili go turyści z 52 państw świata ze wszystkich kontynentów. W ofercie dostępne jest zwiedzanie indywidualne i grupowe z trzema rodzajami tras. Podczas podróży po stadionie można zobaczyć ławki rezerwowych, galerię mistrzów, strefę ustawiania i loże biznesowe. Dla najmłodszych przeznaczona jest wycieczka „Na tropie Misia Kazka” (klubowej maskotki) z animacjami rozwijającymi wyobraźnię dzieci. Legia organizuje również specjalne zwiedzanie obiektu z piłkarzami oraz – jako jeden z niewielu klubów w Europie – udostępnia swoje strefy dla grup zwiedzających tuż przed rozpoczęciem meczu. Turystów obsługuje zespół kilkunastu przewodników”. W Europie takim certyfikatem może pochwalić się jeszcze m.in. stadion Arsenalu Londyn, Emirates Stadium.
My stadion zwiedziliśmy i serdecznie zachęcamy do skorzystania z wycieczki. Relację przeczytacie tutaj.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content